Filters
Kategorie blogu
Close

ALOE VERA DRINKING GÉL INTENSE SIVERA Špecialista na udržanie dobrého zdravia

LR PRE VÁS NAMIEŠALA JEDINEČNÝ KOKTAIL ÚČINNÝCH LÁTOK. KEĎ KU GÉLU Z LISTOV ALE VERA PRIDÁTE MED A ŽIHĽAVOVÝ EXTRAKT, ZÍSKATE VYNIKAJÚCU KOMBINÁCIU NA PODPORU ZDRAVIA A CELKOVÉHO DOBRÉHO POCITU. MUDR. ČARVAŠ UVÁDZA, ŽE AV DRINKING GÉL INTENSE SIVERA JE VHODNÝ PRI CHRONICKÝCH PROBLÉMOCH S MOČOVÝMI CESTAMI A OSTEOPORÓZE.

LR si zakladá na dokonalom spôsobe pestovania a následnom zbere a spracovaní. Odroda Aloe Vera Barbadensis Müller sa pestuje vo vyšších nadmorských výškach v čistom prostredí Mexika. Sleduje sa tu pôda aj voda a nepoužívajú sa umelé hnojivá ani pesticídy. Zber prebieha výhradne ručne, keď sa zrežú iba zrelé listy staršie ako dva roky. Listy sa spracovávajú bez povrchovej vrstvy, ktorá obsahuje aloín s preháňavými účinkami. Vďaka tomu LR deklaruje najvyššiu čistotu a kvalitu Drinking gélov. Prípravky okrem toho testujú nezávislé inštitúcie SGS INŠTITÚT FRESENIUS a IASC. LR Aloe Vera Drinking gély možno užívať preventívne po celý život, a to aj vo vzájomnej kombinácii.

LR TIP: Starajte o svoje zdravie aj v letných mesiacoch a pritom sa skvele bavte! Pripravte svojim hosťom na letnú párty osviežujúce Aloe fresh lime! Bude vám stačiť AV Drinking Gél Intense Sivera (v auguste za ešte lepšiu cenu!), vetvička s listami mäty, limetová šťava, tonik, voda a kocky ľadu.